tel. 519 513 730

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 Łódź, ul. Dąbrowskiego 28D 

Roll Up i Potykacze

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI NA ROLL UP-y i POTYKACZE! 

Oferujemy najlepsze ceny i szybkie terminy wykonania - zapraszamy do pisania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dzwonienia: 519 513 730 lub odwiedzenia nas osobiście: ul. Dąbrowskiego 28d :)

Systemy wystawiennicze to kolejna z podstawowych form reklamy będąca również wizytówką każdej firmy. Nasze konstrukcje są sprawdzone i wykonane z materiałów wysokiej jakości, a wydruki w pełnym kolorze i rozdzielczości 1440 dpi.

Roll Up-y są stabilne i pozwalają na wielokrotne ekspozycje i wymiany grafik. Wkłady wykonujemy na materiałach dedykowanych do systemów typu Roll Up – są to PET lub blackout ferrari. Gładkie tworzywa z drukiem wysokiej jakości otrzymują Państwo wraz z pełną i solidną konstrukcją, w skład której wchodzą:

  • wydruk wysokiej jakości

  • kaseta aluminiowa na dwóch obrotowych stopach

  • maszt

  • torba do transportu

Potykacze wykonywane są z aluminium, dzięki czemu są łatwe w transporcie i odporne na warunki atmosferyczne. Często bowiem stosuje się je na zewnątrz np. przed biurami, sklepami czy restauracjami. Jest to praktyczna forma reklamy łatwa i szybka do rozstawienia i złożenia. Dzięki zatrzaskowej ramie możemy dowolnie wymieniać ich wkład w zależności od potrzeb. Wydruki są odporne na warunki atmosferyczne.

Ramki OWZ (otwórz | włóż | zamknij) – są łatwym i wyjątkowo estetycznym sposobem prezentacji reklamy i promocji. Stanowią oprawę dla plakatów z aktualną ofertą i dają możliwość do częstej wymiany wkładu dzięki prostej konstrukcji. Posiadają antyrefleksyjną folię zabezpieczającą dodatkowo plakat przed uszkodzeniami.

Projekt do wydruku stworzą dla Państwa nasi graficy lub można go przygotować we własnym zakresie. Realizujemy zamówienia w dowolnych ilościach.

Aby zapytać o cenę lub złożyć zamówienie skorzystaj z formularza kontaktowego